HAKKIMIZDA

FORKLİFT LASTİĞİNDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

FORLAS FORKLİFT LASTIK firması, yurtiçi’nde üretilmediği için dışa bağımlı olduğumuz dolgu forklift lastiklerinde, tüketici ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilecek yüksek kaliteye sahip ürünleri, makul fiyatlarla Türk tüketicisinin kullanımına sunabilme misyonunu üstlenmiştir.

FORLAS 2016 yılında ticari hayata başlamıştır. Uzun bir araştırma sonucunda, SRI LANKA menşeili FAGA MASTER TYRES firması ile iş ortaklığı yapılmasına karar verilmiştir.

FAGA TYRES firmasının vizyonu ile ortak paydalar olduğunun anlaşıldıktan sonra FAGA MASTER – Dolgu Forklift Lastikleri’nin Türkiye’deki yetkili satıcısı FORLAS FORKLİFT LASTİK firması’dir.

FORLAS FORKLIFT LASTIK olarak müşterilerimizin yeni çözüm ortağı olmak en büyük hedefimizdir. Ürün gamımızda Siyah Dolgu lastik ve İz Bırakmayan Dolgu lastik standart ve premium kalite olarak satışını tüm Türkiye’ de yapmaktayız.

Her türlü Forklift Lastiği ihtiyacınızda her marka forkliftiniz için güvenilir bir çözüm ortağı olmayı ve deneyimli ekibimizle en hızlı, en ekonomik, en profesyonel çözümleri sizler için üretmeyi vadediyoruz.

Forlas Forklift Lastikleri

Forklift Lastiğinde Çözüm Ortağınız

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz, en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.